Haber Detayı
04 Ekim 2020 - Pazar 16:22
 
Vurun MHP’liye
Habertürk’ün Abdullah Gül kontenjanlı yazarı Nihal Bengisu Karaca MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal’ı hedef almış. Yazısı uçmuş. TT olmuş. Bak sen Allah'ın işine...
POLİTİKA Haberi
Vurun MHP’liye

Nihal Bengisu Karaca MHP'li Haberal'ın, "Doğal olarak' da şoförüm tepkisini gösterip otomobili sürünce orada görevli bulunan bir şahsa çarpmış, bunun üzerine da şahsıma iftira kampanyası hazırlanarak sosyal medyadan servis edilmiştir" açıklamasına anında tepkisini koymuş ve "Hayatım boyunca çok pişkin açıklamaya tanıdık oldum ama itiraf edeyim bu açıklama kadar berbat bir şey görmedim" demiş.

 

Çözüm sürecinin yılmaz savunucularından görünüşte AK Parti yanlısı ancak özde Abdullah Gül ekolünün yılmaz savunucularından olan Nihal Bengisu Karaca konu MHP olunca kendini tutamayanlardan.

 

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti’nin Genel Merkezinde dertlerine çözüm arayan partililerini kadın erkek ayırt etmeden dövülmesine gözünü, kulağını kapatanların konu MHP olunca hep birden bir anda gez göz arpacık moduna geçtiğini görüyoruz.

 

Üstüne vazife olmayan işlerin müdürlüğüne savunan ANFA’nın güvenlik amiri olduğu söylenen sivil kıyafetli Ömer Çiftçi isimli şahsın görev yeri orası olmamasına rağmen niçin orada bulunduğuna ve  MHP’ye yönelik açık provokasyonuna ses çıkaran da yok.

 

Siyasetten pek çok konuya kadar MHP düşmanlığının temelinde aslında neler yattığını Türk kamuoyu gerçekten çok iyi biliyor.

 

AK Parti ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı Erdoğan ve Devlet Bahçeli’nin liderliğinde pek çok konuda adeta tarih yazıyor.

 

Yıllardır ülkemizin başına musallat olan bölücü terör belasına art arda indirilen darbeler.

 

FETÖ ile mücadeledeki büyük kararlılık,

 

Hendek sürecinden başlayarak El Bab, Arfin, Barış Pınarları Harekatıyla devam eden birbirinden başarılı operasyonlar tabii ki, birilerini çıldırtıyor.

 

Ya Doğu Akdeniz’deki Mavi Vatan mücadelesine ne demeli?

 

Oruç Reis’ten Kanuni’ye kadar bizzat sahibi olduğumuz araştırma ve sondaj gemileriyle yakaladığımız üstünlük, karın ağrılarını iyice artırıyor.

 

İHA ve SİHA’lar ile Türkiyemizin askeri alanda yakaladığı stratejik avantajları hem ülkemizin güvenlik çemberinde büyük bir gurur ile yaşarken, bir yandan Hafter’e karşı Libya’da bir yandan da can Azerbaycan’ın Ermenistan’a karşı Karabağ’ın işgalinden kurtarılmasına verdiği büyük katkıyı Türk Milleti olarak büyük bir keyif ile izliyoruz.

 

Düşman ülkemizi dört bir yandan kuşatma altına almaya çalışırken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin önderliğindeki kararlı milli irade, yaşadığımız KODVİD 19 illetine rağmen çelik bir bilye gibi ortada duruyor.

 

Kendilerini sözde ülkücü, Türk Milliyetçisi olarak tanımlayan ancak gayri milli tüm unsurlarla gizli veya açık hareket etmekte beis görmeyenlerin tüm uğraşlarına rağmen güneş balçıkla sıvanamıyor.

 

Aynı durum AK Parti içerisinde de geçerli.

 

15 Temmuz FETÖ’cü darbe kalkışması öncesi gayri milli unsurlarla gizli veya açık beraber dümen tutan AK Parti’nin içindeki yapılanmaların tasfiye olmamışları hala fırsatını buldukları anda Cumhur İttifakı’nın temel çimentosu olan MHP’yi nasıl bertaraf ederiz hayali içerisindeler.

 

Bertaraf etseler, eski düzenlerine geçeceklerine, ülkeyi önüne gelen her türlü emperyal gücün cirit attığı bir yer haline getireceklerine inanıyorlar.

 

Sosyal medyadan, kendi güdümündeki basın yayın organlarına kadar elindeki her şeyleriyle her alanda ülkemizi kötü göstermek, halkımızın moral motivasyonunu yıpratmak için alabildiğine yoğun kara propagandadan bir adım dahi geri durmuyorlar.

 

İstiyorlar ki, dolar 20 lira olsun, günde binlerce insan salgından ölsün. Ekonomi batsın. Sonra bunlar gele memleketi kurtara.

 

Türk Milleti’nin büyük çoğunluğu bu oyunu görüyor ve prim de vermiyor. Ancak o kadar kışkırtıcı haberler ve yayınlar yapılıyor ki, pek çok vatandaşımızı da bu çirkin plan ve tezgahlarına inandırabiliyorlar.

 

AK Parti ve MHP’nin eridiğini gösteren çakma ve salma anketlerle kamuoyunun kafasını çelmenin peşindeler.

 

Kendi içlerinde bırakın 5 bilinmezi artık çok bilinmez hale gelen ne idüğü belirsiz, hedefi sadece Erdoğan’ı indirmek olan bu “siyasi çorba” ile ülkenin geleceğine hüküm vermek istiyorlar.

 

Püf desen yıkılacaklar.

 

İşte İYİ Parti’nin durumu. İşte CHP’nin durumu. İşte Deva Partisi’nin, işte Gelecek Partisi’nin durumu.

 

Siyasetin pek çok yapısına sızmış bu çirkin tezgahçıların en önemli hedefi ise MHP ve Devlet Bahçeli.

 

İnanıyorlar ki, MHP ve Bahçeli düşse Erdoğan düşecek.

 

O yüzden tek hedefleri MHP ve Bahçeli.

 

Öyleyse vurun MHP’liye.

 

Ancak kazın ayağı öyle değil.

 

Türk Milleti’nin devletine olan aşkı ve bağlılığı, FETÖ'cülerden, eski AK Parti artıklarından Nihal Bengisu Karaca’dan, HDP ve CHP’nin kuyrukçusu olmuş çakma ülkücü müsveddelerine kadar itibar etmeyecek kadar güçlüdür.

 

Hepsinin heveslerinin kursaklarında kalması kaderdir.

 

Türk’ün tarihi böyledir hep,

 

Biz birimiz, siz hepiniz…

 

Hakan Sönmez

7/24 Açık Medya

Genel Yayın Yönetmeni

Kaynak: Editör: 7/24.tv Haber Merkezi
Etiketler: Vurun, MHP’liye,
Yorumlar
Haber Yazılımı