Haber Detayı
28 Ocak 2021 - Perşembe 12:30
 
TRT Çocuk'un sevilen çizgi dizileri şubatta yeni bölümleriyle
GENEL Haberi
TRT Çocuk'un sevilen çizgi dizileri şubatta yeni bölümleriyle

İSTANBUL (AA) - TRT Çocuktan yapılan açıklamaya göre, kanalın severek takip edilen dizgi dizileri "İbi", "Rafadan Tayfa", "Elif ve Arkadaşları", "Aslan" ve "Kare" yeni bölümleriyle 6 Şubattan itibaren izleyicinin beğenisine sunulacak.

En yakın arkadaşı "Tosi" ve "Baldiyar" ile çeşitli maceralara atılan, karşılaştıkları sorunlara matematik ve fen bilimlerinden faydalanarak çözümler üreten "İbi", arkadaşları "Hoppa" ve "Pumba" ile 6 Şubat Cumartesi günü saat 12.45 ve 16.50de peş peşe beş yeni bölümü ile ekrana gelecek.

Çocuk ve yetişkinler tarafından ilgiyle izlenen "Rafadan Tayfa", 13 Şubat Cumartesi gününden itibaren her hafta sonu saat 10.40, 15.30 ve 18.55te yeni bölümleriyle birbirinden eğlenceli serüvenlere doğru yola çıkacak.

Salgın sürecinde çocuklar için okulun eğlenceli ortamını evlere taşıyacak "Elif ve Arkadaşları", 15 Şubat Pazartesi gününden itibaren her gün saat 11.30da yeni bölümleriyle minik izleyicilerinin evlerine misafir olacak.

Günlük hayatta karşılaştığı problemlerin üstesinden dedesinin yardımıyla geliştirdiği icatlar sayesinde gelen "Aslan", 15 Şubat Pazartesi gününden itibaren her gün saat 13.55te yeni bölümleriyle ekrana gelecek.

Gizemli olayların peşinden koşarken çocukların gönlünde taht kuran "Kuti", "Aypa", "Rupi" ve "Enda"dan oluşan "Kare", 22 Şubat Pazartesi itibarıyla her sabah saat 08.55te yeni maceralarıyla çocukların keşif dünyalarını aydınlatmaya devam edecek.

 

Kaynak: Editör: 7/24.tv Haber Merkezi
Etiketler: TRT, Çocuk'un, sevilen, çizgi, dizileri, şubatta, yeni, bölümleriyle,
Yorumlar
Haber Yazılımı