Haber Detayı
20 Mayıs 2020 - Çarşamba 11:17
 
Siyaset ısınıyor: İYİ Parti'den 4 vekil MHP'ye geçiyor!
Başkent Kulislerini hareketlendiren gelişme İYİ Parti'den 4 milletvekilinin MHP'ye geçiyor. İşte MHP'ye geçeceği söylenen İYİ Parti'li vekillerin isimleri...
POLİTİKA Haberi
Siyaset ısınıyor: İYİ Parti'den 4 vekil MHP'ye geçiyor!

İYİ PARTİ'DEN 4 MİLLETVEKİLİ MHP'YE GEÇİYOR

Ankara siyaset kulislerine göre, uzun yıllar merhum 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in manevi kızı ve özel doktoru, İYİ Parti'den Isparta’dan milletvekili seçilen Dr. Aylin Cesur, 17 Haziran'da merhum Demirel’in vefatının 5 yılı dolayısıyla düzenlenen törende, ‘baba ocağı’na dönüyorum’ diyecek ve  Akşener’in İYİ Partisi'nden ayrılarak Demokrat Partiye katılacak ve ilk yapılacak kongrede Genel Başkan adayı olacak.

 

4 MİLLETVEKİLİ MHP'YE GEÇECEK

 

Yine kulislerde dolaşan başka bir bilgiye göre; İYİ Parti'li İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu, Ankara Milletvekili ve Teşkilat Başkanı Koray Aydın, İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu ile Hayrettin Nuhoğlu ile birlikte birçok isim MHP’ye geri dönecek.

 

ALBAYRAK AK PARTİ GENEL BAŞKANI MI OLACAK?

 

Yine başka bir kulis bilgisine göre; Ak Parti'de koronavirüs’ten dolayı ertelen kabine değişikliğinin önümüzdeki günlerde gerçekleşeceği ve Ak Parti’nin yapılacak olan ilk büyük kurultayında Genel Başkan'ın Maliye ve Hazine Bakanı Dr. Berat Albayrak olacağı konuşuluyor.

 

Kaynak: Editör: 7/24.tv Haber Merkezi
Etiketler: Siyaset, ısınıyor:, İYİ, Parti'den, 4, vekil, MHP'ye, geçiyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı