Haber Detayı
18 Mayıs 2020 - Pazartesi 14:55
 
Selçuk Bayraktar hangi bakanlığı alacak?
Ankara'nın siyasi kulisleri Berat Albayrak'tan sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ikinci damadı olan Selçuk Bayraktar'ın da kabineye gireceği söylentileriyle çalkalanıyor. İşte Bayraktar'a düşünülen bakanlık!
POLİTİKA Haberi
Selçuk Bayraktar hangi bakanlığı alacak?

Ankara kulislerinde çalkalanan gelişmelere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan sonra geminin kaptanının Erdoğan’ın damadı olacağı konuşuluyor ancak bu damat hali hazırda Hazine ve Maliye Bakanlığı görevini icra eden Berat Albayrak değil…

 

SELÇUK BAYRAKTAR HAZIRLANIYOR!

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kafasında kendisinden sonra ülkeyi yönetecek olan ismin Sümeyye ile evli olan Selçuk Bayraktar olduğu Ankara’nın sıcak gündemleri arasına girdi. Son günlerde yandaş medyada ve merkez tvlerde Selçuk Bayraktar’ın isminin sıkça zikredilir olması da dikkat çekerken Bayraktar’ın İBB ile girdiği polemikler de cabası…

 

Teknoloji alanındaki hamleleriyle dikkatleri üzerine çeken Selçuk Bayraktar’ın ilk etapta kabineye Sanayi ve Teknoloji Bakanı olarak gireceği iddia ediliyor.

 

VARANK'IN YERİNE BAYRAKTAR

 

Şu anki Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın Pelikan’ın arkasındaki önemli figürlerden olması ve küçük damat Selçuk Bayraktar’ın onun koltuğuna oturacağının konuşulması da ayrıca dikkat çekiyor.

 

İKİ DAMATLI  YENİ KABİNE Mİ GELİYOR?

 

Atakan Sönmez’le Satır Arası programında gündemi değerlendiren Haber Alternatif Genel Yayın Yönetmeni Celal Eren Çelik de önümüzdeki günlerde Türkiye’yi çift damatlı bir kabinenin beklediğini ileri sürdü.

 

Kaynak: Editör: 7/24.tv Haber Merkezi
Etiketler: Selçuk, Bayraktar, hangi, bakanlığı, alacak?,
Yorumlar
Haber Yazılımı