Haber Detayı
23 Eylül 2020 - Çarşamba 12:48
 
Perform Şirketler Grubu’ndan dev hamleler
Milyar dolarlık projelere imza atan İş adamı Levent Kuloğlu’nun sahibi olduğu Perform Şirketler Gurubu Türkiye ekonomisine nefes verecek yeni hamlelere hazırlanıyor.
EKONOMİ Haberi
Perform Şirketler Grubu’ndan dev hamleler

Anadolu Dostluk Afrika Sanayici ve İşadamları Derneği  Başkanı olan Levent Kuloğlu’nun sahipliğini yaptığı Perform Şirketler Gurubu koronavirüs salgını nedeniyle daralan Türkiye ekonomisine yeni projelerle katkı vermeye hazırlanıyor.

 

Tüketicisini yerli ve yabancı olmak üzere ayırt etmeksizin İnşaat yapımı konusunda en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunarak, Dünyanın İnşaat firmaları arasında üst sıralarda yer almayı kendine misyon olarak gören Perform Şirketler Gurubu en ileri teknoloji ile üretilen ürünlerini en nitelikli hizmeti global bir düşünce yapısı içerisinde tüm dünyaya sunmayı amaçlıyor.

 

Dünyanın en kaliteli iş kolları arasında uzman kadrosu ile uluslararası iş yapımı dendiği zaman, dünya üzerinde akla gelen ilk markalardan birisi olmayı hedefleyen Perform Şirketler Grubu  Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedeflerinin müşterilerine en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak için yoğun bir çalışma içerisinde.

 

 

HIRVATİSTAN'DAN 5 MİLYAR EUROLUK İHALE

 

Yapı sektörü, raylı sistemler sektörü,  alt yapı sektörü, üst yapı sektörü, teknoloji sektörü, denizcilik sektörü yatırımları, uluslararası yatırımlar, uluslararası projeler yapımı savunma sanayi yatırımları ve ticareti üzerinde çalışmalar yapan Perform Şirketler Gurubu Başkanı iş adamı Levent Kuloğlu, 724.tv’ye yaptığı açıklamada en son olarak Hırvatistan'dan 2020 -2025 yılları arasında 5 milyar euroluk ihale daveti aldıklarının üstünü vurgulayarak çalışma, hedef ve amaçlarını şöyle anlatıyor:

 

Ekibimiz özgüvenin, emeğin, başarının ve çalışkanlığın sembolüdür. Dededen toruna istikrarla büyüyen firmamız her yıl yaptıklarının üzerine yeni fikirler ekleyerek ilerlemeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetini garantileyerek, yaptığımız çalışmaların ekonomik boyutunu da düşünerek hareket ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlamak, verimli çözümler sunabilmek adına çabalıyoruz. Sektördeki ciddiyetin farkında olan, işini asla yarına bırakmayan, gerekli malzemeleri temin etmek için hazırlıklı olan firmamız gelişen teknolojiyi de yakında takip etmektedir.

İnsan gücünü toprağın mayasıyla buluşturan, temelden anahtar teslimine kadar tüm yükümlülükleri firmamız uygulamaya koyar. Tecrübenin başarıyı kovaladığının farkındayız. Başarılarımıza her geçen gün yenisini eklemek için çabalıyoruz.


Tüm ekibimiz ile beraber, çalışma prensiplerimizden ilki motivasyondur. Başladığımız her projede heyecanımızın ve azmimizin artması, enerjimizin yükselmesi müşterilerimize kendilerini biricik hissettirmek ve istekleri doğrultusunda hizmet vermek içindir.

Personellerimiz ve ekibimiz karşılaştıkları herhangi bir zorlukta istişare yapabilirler ve sistematik düşünerek çözüm arayışı içine girerler. Tüm bu ortak fikirler doğrultusunda, kaliteli hizmet ve doğru strateji bulunduğumuz konumdan bizleri ve sizleri daha iyiye taşımak içindir.

 

Hep beraber alanımızda bir basamak daha yukarıya çıkmak, muazzam tasarımlara öncülük etmek ve kusursuz uygulama alanları oluşturmak için, sizlerleyiz.”

DİKA İLE DEV ANLAŞMA

 

Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) büyük getiri potansiyeli olan dev yatırımları bölgeye çekmek amacıyla faaliyetlerine bir yenisini eklemiş ve (DİKA) ile Perform Yapı Firması ile arasında ‘Raylı Sistemler Entegre Tesisi’ kurulması amacıyla Yatırım ve İşbirliği Teknik Destek Protokolü imzalanmıştı.


İmza protokolü sırasında bir açıklama yapan DİKA Genel Sekreteri Altındağ, “Görevim boyunca ajansımız için en büyük önceliğimiz bölgemize katma değer sağlayacak yeni yatırımların gelmesi oldu. Bu maksatla ajans olarak yoğun çaba sarf etmekte ve yeni yatırım hamleleriyle bölgemize güç katma hedefindeyiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın da bahsi geçen yatırıma önem verdiğini bilmekteyiz. Bu hususta gerekeni yapmak için çalışmalarımıza hız vereceğiz ve firmamıza da verebileceğimiz gerekli destekleri ajans olarak sağlayacağız. Daha önce cazibe merkezleri programı kapsamında binden fazla iş adamı ve yatırımcıya ulaşmış ve aldığımız başvuru sayılarıyla dikkat çekmiştik. Dolayısıyla büyük yatırım projelerinin bölgemize odaklandığını görmek bizi mutlu etmektedir. Bunun yanı sıra bölgeye yatırım konusunda kuşkuları olanların, böylesine dev yatırımların gelmesiyle ön yargılarının da kırılacağının farkındayız. Bundan hareketle ajans olarak ilgili firmaya destek vermek için harekete geçtik, büyük yatırımlara güven vermek adına çalışmalarımıza devam edeceğiz” demişti.

ÇOK YAKINDA STARTI VERİLİYOR

 

Mardin’i ayağa kalkındıracak milyar dolarlık yatırımın en önemli parçası olacak olan Raylı Sistem Entegre Tesisi’nin startı çok yakında verileceği,  tesisin bitirilmesiyle birlikte Mardin, bölgenin en stratejik illerinden birisi haline geleceğini söyleyen Perform Şirketler Gurubu’nun Başkanı Levent Kuloğlu Türkiye’nin artık bölgesinde artık önlenemez yeni bir büyük güç haline geldiğini, tüm dış baskı ve sıkıştırmalara, dışarıdan dayatılmış döviz manüplasyonlarına, koronavirüs salgını nedeniyle yaşanan kısmi ekonomik daralmalara Türkiye’nin tüm bu hesapları bozacak kadar büyük bir ülke olduğunun altını özellikle vurguluyor.

 

 

Kuloğlu yaptığı açıklamada “Biz işadamları olarak ülkemize sürekli kaynak sağlayarak, büyümek ve yükselmek istiyoruz. Bu amaçla bölgenin makus talihini değiştirmek için Mardin’e Raylı Sistemler Entegre Tesisi dahil pek çok büyük projeyi hayata geçirmek için kararlı ve iddialı bir uğraş içindeyiz. Şimdi çıktığımız bu yolda, Allah’ın izni ile bunların hepsini gerçekleştireceğiz. Son çalışmalarımızı yapıyoruz. Milyar dolarlık projelerimiz ile ülkemizin jeopolitik denklemine, ekonomimize karınca kararınca destek vermek için yola çıktık” dedi.

 

 

Kaynak: Editör: 7/24.tv Haber Merkezi
Etiketler: Perform, Şirketler, Grubu’ndan, dev, hamleler,
Yorumlar
Haber Yazılımı