Haber Detayı
22 Eylül 2020 - Salı 13:11
 
Negehan Alçı ve ROK hakkında bomba iddialar! Pakistan’a neden gittin?
Gazeteci Mustafa Hoş ile Fatma Sibel Yüksel’in Babıali tv’de yaptıkları programda gazeteci Negahan Alçı ve kocası Rasim Ozan Kütahyalı hakkında gündemi sarsacak iddialarda bulunuldu.
GÜNDEM Haberi
Negehan Alçı ve ROK hakkında bomba iddialar! Pakistan’a neden gittin?

ROK ÇİLLER’İ TEHDİT Mİ ETTİ?

 

Gazeteci Fatma Sibel Yüksek, Rasim Ozan Kütahyalı’nın 28 Şubat davasında FETÖ tarafından görevlendirilerek Tansu Çiller’i ziyaret ettiği ve “Çiller’e ya sanık olacaksın ya tanık olacaksın” mesajını ilettiğini iddia etti. Yüksek, Kütahyalı’nın 3 saat süren Çiller görüşmesinin ardından tek satır dahi yazmadığını da iddialarına ekledi.

 

DENİZ BAYKAL’I DA ZİYARET ETMİŞ

 

Yine Fatma Sibel Yüksek programda, Deniz Baykal’ın kaset olayının ardından ilk önce “Bu kumpasın ardında Cemaat var” demesine rağmen olayın akabinde Rasim Ozan Kütahyalı tarafından ziyaret edilmesiyle fikrini değiştirdiğini iddia etti.

 

PAKİSTAN’DA NE İŞİN VAR?

 

Gazeteci Mustafa Hoş ile yaptığı programda Fatma Sibel Yüksek bomba bir iddia ortaya atarak Rasim Ozan Kütahyalı’nın Pakistan’a 2012 yılında çok gizli bir ziyaret yaptığını iddia etti. Yüksek, programda bu iddia ile ilgili olarak şunları söyledi:

 

“Bu adamın 2012 yılında Pakistan’a çok gizli bir ziyareti var. Mesela bunun yurt dışına çıkışları da bir gün araştırılacaktır. Pakistan’a neden gitti. Savaş yok bir şey yok. Ne alaka. Pakistan’a gizli bir ziyaret?  Orada  bir trafiğin içinde gitti ve çok önemli bir çantayla gitti. Bunların açıklanması lazım. Bu karı koca buralarda çok büyük işler çıkardılar.”

 

ROK’UN BURGAN BANK’TAKİ HESAPLARINA BAKILSIN

 

Rasim Ozan Kütahyalı’nın sona doğru yaklaştığını söyleyen Fatma Sibel Yüksek konuşmasında “Bu adam gidecek. Bu adamı eninde sonunda sallayacaklar. Zaten kendisini savunamıyorlar. Bu adamın Burgan Bank’taki hesaplarına bakmak lazım. Bütün bu işleri yaptıktan sonra hesabına kimler tarafından ne kadar para yatırılmışsa onlara bakmak lazım” dedi.

 

NAGEHAN ALÇI DAHA PROFESYONEL

 

Programın sonuna doğru konuşmasında Fatma Sibel Yüksek Rasim Ozan Kütahyalı’nın karısı Nagehan Alçı’nın daha profesyonel olduğunu ifade ederek şunları söyledi:

 

“Karısı gazetecilik elbisesini daha iyi kullanıyor. Bu ham bir kişilik olduğu için zaman zaman açıklar veriyor. Ağzını tutamıyor. Sağda solda konuşmuşlukları var. Çok tehlikeli konuşmaları var. Sarhoş olup olup ettiği laflar var. Bunların her biri not ediliyor. Ama karısı gerçek bir profesyonel. Bugün hala köprü altına düşmemişse karısının bağlantıları yüzenden. Esasen karısının ilişkileri çok daha güçlü.

 

PAŞALAR, CHP’LİLER, MUHARREM İNCELER “NAGEHAN HANIM” DİYOR BAŞKA BİR ŞEY DİYEMİYORLAR

 

Hiç kusura bakmasınlar eski askerler olsun, Balyoz sanıkları, koca koca paşalar, CHP’nin üst düzeyleri, Muharrem İnceler… Bunun karşısına geçenler ‘Nagehan Hanım, Nagehan Hanım’ deyip kalıyorlar. (Mustafa Hoş devreye girerek, ‘Geçen söylemiştim zaten asıl onu şımartan Kemal Kılıçdaroğlu’ diyor) Onun dışında şu Nagehan Alçı’ya şöyle suratına bir tane tükürecek insanı zaten karşısına çıkarmıyorlar.

 

Bu kadının ilişkileri, ilişkiler ağı kocasından çok daha güçlü ve onun nüfusu aslında şu soysuzu, kocasını, kendisi de soysuz da o koruyor. Bunların hepsi hakkında inşallah dava açar ikisi de. Bunların hepsi Latin Amerika filmleri, mafya filmlerini aratmayacak kadar kirli insanlar. Bu kadar söylüyorum ben.”

Kaynak: Editör: Hakan Sönmez
Etiketler: Negehan, Alçı, ve, ROK, hakkında, bomba, iddialar!, Pakistan’a, neden, gittin?,
Yorumlar
Haber Yazılımı