Haber Detayı
26 Haziran 2020 - Cuma 11:20
 
FETÖ'cü Zekeriya Öz'e gurbetçiden Türk yumruğu
Kumpasçı Zekeriya Öz’ü, Mannheim’da bir restoranda tanıyan Türk “Utanmadan geziyorsun” diyerek yumrukladı. Saldırıda Öz'ün burnu kanadı. Yanında 2 işadamlı ile 2 koruması bulunan Öz, mekanı terk etti.
GÜNDEM Haberi
FETÖ'cü Zekeriya Öz'e gurbetçiden Türk yumruğu

Almanya'nın koruyup kolladığı, NATO ve ABD'nin Almanya'daki üslerini açtığı FETÖ, Türkiye'deki kaynakları kesilince Avrupa'da sarsılmaya başladı. Özellikle Almanya'da her kesim Türk'ten FETÖ'ye karşı büyük bir tepki ve nefret var.

 

Sözcü'den Ali Gülen'in haberine göre, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türkiye'den kaçan FETÖ'cü kumpasçı eski savcı Zekeriya Öz'ün Almanya Speyer kentinde lüks bir hayat yaşadığı ortaya çıkmıştı…


Zekeriya Öz'ün Almanya Mannheim'da bir restoranda bir Türk tarafından dayak yediği iddia edildi.

 

Meydana yakın bir restorana yanındaki iki işadamı ve iki koruma ile giren Öz'ü tanıyan kişi, “Utanmadan buralarda geziyor musun?” diye sorup FETÖ'cü savcıyı yumrukladığı öğrenildi.

 

TARTIŞMADAN GİTTİ

 

Burnu kanayan Öz'ün tartışma çıkarmadan başka bir mekana doğru yöneldiği bilgisi geldi. Speyer'e yakın kent olan Mannheim'daki diğer restoranda cam kenarında Öz'le oturan 4 kişilik FETÖ'cü ekip kamera tarafından görüntülendi. Öz'ün, bu olaydan sonra sık sık tipini değiştirdiği, fazla dışarı çıkmamaya özen gösterdiği öğrenildi.

 

Bu arada Zekeriya Öz'le buluşan ve Mannheim, Ludwigshafen çevresinde etkili olan FETÖ'cü iş insanları, seri iflaslara uğramaya başladı. Türkiye'den getirilen kaynaklarla kurulan ya da yurt dışında örgüt destekli büyüyen üç büyük firma sallantıya girdi. Artık destek ve kaynak bulamayan bu FETÖ'cü iş insanlarının Türkiye'deki mal varlıkları ve fabrikalarına da el konulmuştu.

Kaynak: Editör: 7/24.tv Haber Merkezi
Etiketler: FETÖ'cü, Zekeriya, Öz'e, gurbetçiden, Türk, yumruğu,
Yorumlar
Haber Yazılımı