Haber Detayı
23 Ağustos 2020 - Pazar 22:35
 
Fatih Portakal bıraktı
Ünlü sunucu Fatih Portakal FOX TV'yi bıraktı.
YAŞAM Haberi
Fatih Portakal bıraktı

Hafta içi her gün saat 19:00'da izleyicilerin karşısına çıkan ve Türkiye'nin en çok izlenen haber bültenini sunan Fatih Portakal Fox Tv'yi bıraktı.

 

Yurt Gazetesi yazarı gazeteci İsmet Orhan'ın aktardığı bilgiye göre, Fatih Portakal'ın Fox Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk'e kararını ilettiği ve bir daha haber sunmayacağını açıkladığı belirtildi.

 

BU FOTOĞRAFI PAYLAŞTI

 

Fox TV'yi bıraktığı iddia edilen Fatih Portakal'ın en son sosyal medya paylaşımı.

 

Fatih Portakal, Insagram hesabından "Kesilmeyen rüzgar eşliğinde ‘Pazar keyfi’..." notuyla eşi Armağan Portakal ile şu fotoğrafı paylaştı:

 

 

Yurt Gazetesi'nin 'Fatih Portakal FOX  TV'den ayrıldı' haberiyle ilgili FOX TV Yönetim Kurulu Başkanı Engin Güner'den açıklama geldi.

 

Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu, FOX TV Yönetim Kurulu Başkanı Engin Güner ile yaptığı görüşmeyi sosyal medya hesabından paylaştı.

 

"FATİH PORTAKAL İZİN DÖNÜŞÜ GÖREVİNE DEVAM EDECEK"

 

Fatih Portakal'ın FOX  TV'den ayrıldığına ilişkin haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten Orhan Uğuroğlu'nun paylaşımı şöyle:

 

"İNANMAYIN

 

Fatih Portakal'ın FOX TV'den ayrıldığına ilişkin haberler var...

 

FOX TV Yönetim Kurulu Başkanı Engin Güner ile konuştum...

 

Kesinlikle yanlış haber Fatih Portakal FOX TV'de izin bitişi görevine devam edecek..."

 

İKNA EDİLMEYE ÇALIŞILIYOR

 

Fatih Portakal'ın FOX TV'den ayrıldığını iddia eden Yurt Gazetesi'nden yeni iddia.

 

Yurt Gazetesi, FOX TV'de yönetim kurulunun Fatih Portakal'ın istifa iddiasının ardından toplantı yaptığını iddia etti.

 

Yurt Gazetesi'nde Özgür Tuğrul imzasıyla yayınlanan yeni haberde "Şu an kanalın yönetim kurulunun toplantıda olup, Fatih Portakal'ı ikna turları aradığı gelen bilgiler arasında..." denildi.

 

KESİN BIRAKTI

 

İnternethaber'de yer alan habere göre, FOX TV'yi reytinglerde ilk sıraya taşıyan kanalın ekran yüzü Fatih Portakal sürpriz bir kararla istifasını verdi. FOX'un Haber Koordinatörü Doğan Şentürk, ünlü sunucuyu vazgeçirmek için ikna etmeye çalıştı ancak başarılı olamadı. 

 

Fatih Portakal istifa sebebi olarak 'yorulmasını' gösterdi. Doğan Şentürk'e "Ben artık yoruldum. Kendimi tekrarlamaya başladım. Artık gazetecilik yapmayacağım emekli olmak istiyorum" dedi.  

 

Fatih Portakal'ın istifasını hafta içinde FOX TV resmi bir açıklama ile kamuoyuna duyuracak. "Emekli olan" Fatih Portakal da vedasını ana haber bülteninden yapacak ve FOX ana haber sunuculuğu devrini kapatacak. 

 

Seferihisar'da organik tarım yapacak

 

Fatih Portakal eşi Armağan Portakal ile Seferihisar'da tarım yapacak.  Eşi Armağan Portakal bir firmanın üst düzey yöneticisiyken işi bırakıp Seferihisar'da bir çiftlik satın almıştı. Organik tarım yapan çift, emekliliklerini burada geçirecekler. 

 

HADİ ÖZIŞIK: FATİH EMEKLİ OLDU

 

İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık da İnternet Haber'in haberini, "Kesin bilgi Fatif emekli oldu" notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

 

Kaynak: Editör: 7/24.tv Haber Merkezi
Etiketler: Fatih, Portakal, bıraktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı