Haber Detayı
25 Temmuz 2020 - Cumartesi 10:10
 
Erdoğan ve Bahçeli ile Fatih'te kahve keyfi!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ayasofya’da kıldıkları Cuma namazı sonrasın Fatih'te gençlerin sık sık gittiği ünlü bir kahveciye uğradı.
YAŞAM Haberi
Erdoğan ve Bahçeli ile Fatih'te kahve keyfi!

Mekana girenler karşılarında iki lideri görünce şaşırırken Erdoğan ve Bahçeli bir masaya oturarak çevredekileri selamladı.

OTURDUĞU YERDEN SELFİE ÇEKTİ

 

O sırada dükkanda kahve içen bir genç kız ise Erdoğan ve Bahçeli’yle oturduğu yerden selfie çekti. O kareler sosyal medyanın gündemine oturdu. Fotoğrafı görenler "Erdoğan ve Bahçeli ile soğuk latte keyfi" esprsini yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Lideri Bahçeli Ayasofya'daki tarihi cuma namazının ardından soluklanmak için bir kafedeydi. O anı ölümsüzleştiren ise Hüsna Kar adlı genç kız oldu. "Cuma çıkışı dostlarla espressolab’de birer kahve içtik" diyen genç kızın paylaşımına on binlerce beğeni yağdı... Görüntüdeki genç kız ise Hüsna Kar'ın fotoğrafını çektiği ancak ismini paylaşmadığı arkadaşı... Ne var ki Hüsna Kar bir süre sonra paylaşımını kaldırmak zorunda kaldı. Sebep ise çirkin yorumlardı...

ANI ÖLÜMSÜZLEŞTİRDİ

 

Erdoğan ve Bahçeli namazın ardından Ayasofya'ya yakın bir kafede soluklanıp sohbet etti. O anları ise sosyal medyada hüsna nickini kullanan Hüsna Kar adlı genç kız çektiği fotoğraf ile ölümsüzleştirdi. Hüsna Kar, o anı, "Cuma çıkışı dostlarla espressolab’de birer kahve içtik" mesajı ile paylaştı.

 

BİNLERCE BEĞENİ VE YORUM ALDI

 

Hüsna Kar'ın bu paylaşımı haber yayına hazırlandığında 46 binden fazla beğeni, 2 bin 500 civarında retweet ve yüzlerce yorum almıştı.

 

Bu arada Hüsna Kar'ın sosyal medyadan paylaştığı bir notu buraya da alalım. Fotoğrafta görülen genç kız Hüsna Kar değil. Fotoğraf da selfi değil. Hüsna Kar ismini belirtmediği arkadaşının fotoğrafını paylaştığını sosyal medyadan açıkladı.

 

ÇİRKİN YORUMLAR NEDENİYLE KALDIRDI

 

Hüsna Kar, paylaşımını bir süre sonra kaldırdı. Hüsna Kar bunun gerekçesini ise "yapılan çirkin yorumlar sebebiyle tweet kaldırılmıştır, güzel bir gündü dostlara selam olsun" sözleri ile açıkladı.

Kaynak: Editör: 7/24.tv Haber Merkezi
Etiketler: Erdoğan, ve, Bahçeli, ile, Fatih'te, kahve, keyfi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı