Haber Detayı
16 Mart 2021 - Salı 07:52
 
Dijital dönüşüm için 2 bin 300 proje
Turkcell, kamu ve özel sektörün dijital dönüşümüne destek olduğu Dijital İş Servisleri şirketiyle 2020 yılında 2 bin 300’den fazla projeye imza attı. Aynı dönemde gelirlerini yüzde 30 büyüten Turkcell Dijital İş Servisleri, tüm sektörlere hitap eden ürün ve servisleriyle şirketlerin dijital dönüşümüne destek oluyor.
EKONOMİ Haberi
Dijital dönüşüm için 2 bin 300 proje

Dijital İş Servisleri, pandemiyle geçen 2020 yılında 1 milyar TL kontrat bedeline sahip, 2 bin 300’den fazla projeye imza attı. Müşterilere özel terzi usulü tasarlanmış 420 projeyle de şirketlere uçtan uca çözüm sunuldu. Şirketlerin 2020 yılında tercih ettiği projeler arasında uzaktan çalışmayla birlikte daha da önem kazanan veri merkezi, bulut ve siber güvenlik çözümlerinin yanısıra çağrı merkezi ve şube çalışanlarının uzaktan çalışmaya geçebilmesi için kullanılan Flex VPN, Kanal Çağrı Yönetimi ve Tek Ofis ürünleri öne çıktı.

 

1 milyar TL

 

Turkcell Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Özata, şunları söyledi:

 

“İki yıl önce kurduğumuz Dijital İş Servisleri şirketimiz ile kısa zamanda hizmet verdiğimiz birçok kurumun dijital dönüşümüne destek olduk. KOBİ’lerden büyük ölçekli şirketlere kadar sunduğumuz ürün ve çözümlerle 2020 yılında 1 milyar TL kontrat değerine sahip 2 bin 300’den fazla projeye imza attık. Sonraki dönemde de kurumların dijital dönüşüm ihtiyaçlarını tek noktadan karşılamaya devam edeceğiz.”

Kaynak: Editör: 7/24.tv Haber Merkezi
Etiketler: Dijital, dönüşüm, için, 2, bin, 300, proje,
Yorumlar
Haber Yazılımı