Haber Detayı
01 Ekim 2020 - Perşembe 11:30
 
Dengesiz izleyici ile buluşuyor
KÜLTÜR SANAT Haberi
Dengesiz izleyici ile buluşuyor

İSTANBUL (AA) - Derrick Bortenin yönetmenliğini yaptığı; başrollerinde Russell Crowe, Caren Pistorius, Gabriel Bateman, Anne Leighton ve Jimmi Simpsonun yer aldığı "Dengesiz", izleyici ile buluşacak.

Carl Ellsworthun senaryosunu kaleme aldığı aksiyon ve gerilim türündeki film, yoğun trafikte yaşadıkları sözlü tartışma sonrası bir adamın peşine takılmasıyla kendisini bir kovalamacanın içerisinde bulan Rachelin hikayesini anlatıyor.

"Yarımada"

Dong-Won Gang, Jung-hyun Lee ve Daniel Joey Albrightın başrollerini paylaştığı "Yarımada" adlı film de aksiyon ve gerilim meraklılarının ilgisini çekmeye aday.

2016 yılında gösterime giren zombi filmi Train to Busanda yaşananların dört yıl sonrasını konu edinen "Yarımada", Koreyi saran zombi istilasından çıkmayı başaran bir askerin, yüklü miktarda parayı getirmek için istilanın merkezine doğru çıktığı zorlu görevde, enfekte olmadan hayatta kalanlarla tanışmasıyla birlikte gelişen olayları beyaz perdeye taşıyacak.

"Apocalypse Now Final Cut"

Francis Ford Coppolanın yönetmen koltuğunda oturduğu "Apocalypse Now Final Cut"ın başrollerinde Marlon Brando, Martin Sheen, Robert Duvall, Frederic Forrest ve Sam Bottoms yer alıyor.

1979 yapımı dönem filmi, 40. yılı vesilesiyle restore edilmiş haliyle izleyicinin karşısına çıkacak.

Francis Ford Coppolanın kendi kurgusu olan Final Cut versiyonunun yeni hali olan yapım, Vietnam Savaşı sırasında ordu emirlerini hiçe sayarak hareket etmeye başlayan bir Özel Kuvvetler albayını öldürmekle görevlendirilen yüzbaşı Benjamin Willardın bu gizli görev sırasında yaşadıklarını ve savaşın yıkıcılığını anlatıyor.

"Kulübe"

Jay Jay Warren, Cody Kostro, Sofia Happonen ve Frank Whaleyin oynadığı "Kulübe" adlı filmi Frank Sabatella yönetti.

Gerilim türündeki film, şartlı tahliye olduktan sonra küçük bir kasabada dedesinin gözetiminde yaşamaya başlayan bir lise öğrencisinin, burada yaşayan canavarla ilgili bir efsaneyi duymasıyla gelişen olaylar etrafında dönüyor.

"Troller Dünya Turu"

Walt Dohrn ve David P. Smithin birlikte yönettiği haftanın animasyon filmi "Troller Dünya Turu"; Poppy ve Branchin arkadaşlarını yanlarına alarak atıldıkları müzikal macerayı konu alıyor.

"Bizim Semtin Çocukları"

Hüsnü Hakan Gürtopun yönetmenliğini üstlendiği yerli komedi filmi "Bizim Semtin Çocukları" birlikte büyümüş olan iki yakın arkadaşın mahallelerinde yaşadıkları olaylar silsilesini anlatıyor.

Senaryosu Feridun Hocalara ait filmde Ümit Kantarcılar, Gizem Karaca Ekmekçi, Erdi Ünver, Suzan Aksoy ve Kemal Kuruçay rol aldı.

Kaynak: Editör: 7/24.tv Haber Merkezi
Etiketler: Dengesiz, izleyici, ile, buluşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı